4-dňový silový tréning

Ak chcete zvýšiť svalovú hmotu, musíte správne trénovať. Tento typ tréningu sa často nazýva silový tréning. Samotný tréning však neprináša želané výsledky – treba ho kombinovať so správnou stravou. 4-dňový hromadný tréning je určený pre ľudí, ktorí už nejaký čas trénujú – nie je teda voľbou pre tých, ktorí svoje dobrodružstvo so športom len začínajú.

Štvordňová hromadná príprava je rozdelená do štyroch tréningových dní. Počas každého dňa cvičenec precvičí vybranú časť tela. Tento typ cvičenia zvyšuje svalový anabolizmus a inhibuje svalový katabolizmus. Cvičenie s vlastnou váhou je veľmi dôležité pre každého, kto chce zvýšiť svoju svalovú hmotu.

Bez pravidelného silového tréningu je nemožné vybudovať veľkú svalovú hmotu. Tréning by sa mal vykonávať pravidelne a dlhodobo – len tak bude možné vidieť výsledky. Štvordňový hromadný tréning je typ hromadného tréningu, ktorý môže byť veľmi efektívny.

Aeróbny tréning z času na čas je tiež užitočný

Mnoho ľudí robí chyby, pretože sa mučia na bežiacom páse / stacionárnom bicykli, aby rýchlo znížili telesnú hmotnosť. Ale o tom tento tréning nie je. Aeróbny tréning by mal mať strednú intenzitu. Správne vyrobený má pozitívny vplyv na naše zdravie. Okrem iného: chráni nás pred aterosklerózou, rozvojom hypertenzie a znižuje pokojovú srdcovú frekvenciu. Navyše sa vďaka nemu chránime pred cukrovkou.

Pri začatí samotného cvičenia začnite rozcvičkou. Vyhneme sa tak zraneniu. Malo by sa vykonávať maximálne 3-krát týždenne s jednodňovými prestávkami (najmä pre nováčikov). Na dosiahnutie požadovaného účinku je potrebná správna strava. S tréningom je dobré začať nalačno, ak nám ide len o redukciu.

Môže však spôsobiť chradnutie svalov, preto sa neodporúča pre každého. Odporúčanou formou pohybu je bicyklovanie, nordic walking a beh. Najprv sa oplatí jednotlivé aktivity vykonávať krátkodobo (nie menej ako 30 minút) a potom zvýšiť a tak telo zvyknúť na väčšiu námahu.

Spôsoby, ako získať veľkú hruď

Mnoho mužov chodí do posilňovne cvičiť rôzne časti tela. Často sa však rozhodnú pre hrudník. Niektorí chcú len radiátor na hrudi a iní si chcú postaviť veľkú truhlu. Žiaľ, často sa stáva, že napriek dlhému tréningu účinky chýbajú alebo sú veľmi malé. prečo?

Môže to znamenať len nedostatok vedomostí a zle zvolené cvičenia. Ako teda urobiť veľkú hruď? Určite by ste na začiatok mali pamätať na to, že cviky by ste nemali vykonávať na rovnej, ale šikmej lavici. Ide o to, že tréning by sa mal vykonávať pod rôznymi uhlami, aby svaly mohli voľne rásť. Samozrejme, dôležité je spestrenie tréningu.

Napríklad pridávanie opakovaní, uhol cvičenia atď. Aké cviky sú dobré pre rast svalov hrudníka? Lodičky určite. Pred týmto cvičením sa však oplatí urobiť rozcvičku, ako je beh na mieste, otočky, jumping jacky atď. Potom je dôležité robiť drop sety, pretože ide hlavne o cvičenie, kým nezhodíte. Pred začatím tréningu stojí za to opýtať sa na spôsoby, ako rozvíjať svojho osobného trénera.